
Настільні плити для дому Rainberg, Настільна плита для приготування їжі Плита любителів готувати EN-41
978 ₴
- Немає в наявності
- Код: o8le7g418y
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔥 Настільні плити для дому Rainberg, Настільна плита для приготування їжі Плита любителів готувати EN-41
🔹 Електроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 – справжня знахідка для людей, які цінують свій час.
Відкриті нагрівальні спіралі, кожна потужністю 3500Вт, забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують заданий режим приготування їжі. П’ять режимів потужності для кожної конфорки.
🔹 Компактна електроплита в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом чи окремо. Ця модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання.
- 🔘 температура регулюється яскравістю світла;
- 🔘 обладнана захистом від перегріву;
- 🔘 автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі;
- 🔘 п’ять режимів потужності для кожної конфорки;
- 🔘 класичний дизайн для сучасної кухні;
- 🔘 наявність двох незалежних конфорок;
- 🔘 легко чиститься та миється.
- 🔘 Матеріал варильної поверхні: емаль
- 🔘 Довжина кабелю живлення: 55 см.
- 🔘 Потужність: 3500W (2x1750W)
- 🔘 Діаметр диска: 155 мм.
- 🔘 Нагрівальний елемент: спіральні
- 🔘 Вага: 2.4 кг.
- 🔘 Тип: кухонна плита
- 🔘 Кількість конфорок: 2
- 🔘 Колір: сірий.
- 🔘 Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz
- 🔘 Розміри (Д/Ш/В): 43x24x7 см.
- 🔘 Картонна упаковка (45x26x7.5 см.).
- 🔘 Електроплита Rainberg RB-008
- 🔘 Комплект ніжок: 4 шт.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Побутова настільна плита для дому Rainberg, Настільні плити для дому, переносна електрична плита EN-41 |
- Ціна: 978 ₴











