
Пилосос з контейнером гарна комплектація Magio MG-892, Якісний колбовий пилосос з контейнером FX-43
4 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: f4f2a356
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🛡️ Пилосос з контейнером гарна комплектація Magio MG-892, Якісний колбовий пилосос з контейнером FX-43
💎 Пилосос Magio MG-892 – приклад найкращого поєднання останніх технічних розробок, елегантного дизайну та зручності використання. За рахунок продуманої конструкції місткого контейнера він легко виймається з корпусу пилососа. Потужний, але тихий мотор, забезпечує високу потужність 2000 Вт, що гарантує швидке всмоктування пилу. Завдяки функції регулювання потужності всмоктування Ви можете вибрати оптимальний режим прибирання приміщення.
💎 Характеристики:
- 🔸 Регулювання повітряного потоку на ручці
- 🔸 Вага: 4 кг
- 🔸 Телескопічна металева трубка
- 🔸 Мультиступінчаста система фільтрації
- 🔸 Зручне очищення контейнера
- 🔸 Низький рівень шуму
- 🔸 Виробник: Magio
- 🔸 Фільтр НЕРА
- 🔸 Автоматичне змотування шнура
- 🔸 Потужність всмоктування: 350 Вт
- 🔸 Ручка для зручності перенесення
- 🔸 Тип пилососу: циклонний тип
- 🔸 Об’єм контейнера для пилу: 2,5 л
- 🔸 Гнучкий шланг з ергономічною ручкою
- 🔸 Довжина шнура: 5 м
- 🔸 Прогумовані колеса
- 🔸 Горизонтальне паркування
- 🔸 Колір: червоний
- 🔸 Потужність: 2000 Вт
💎 У комплекті:
- 🔸 Телескопічна трубка
- 🔸 Насадки: універсальна щітка підлога/килим, щілинна насадка для прибирання важкодоступних місць 2-в-1, для м’яких меблів



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Циклонний пилосос для дому з контейнером Magio, Контейнерний колбовий пилосос циклонного типу FX-43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴











