
Стійка для відеокамери Tripod, Тринога з чохлом на телескопічних регульованих ніжках DV-56
281 ₴
- В наявності
- Код: r53rxr417
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Стійка для відеокамери Tripod, Тринога з чохлом на телескопічних регульованих ніжках DV-56
🔹 Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
🔹 Призначений для смартфона та невеликої камери.
🔹 Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
🔹 Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
🔹 У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
🔹 Особливості:
- ✅ Кругове обертання на 360 градусів
- ✅ Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
- ✅ Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- ✅ Він може використовуватися як штатив і як монопод
- ✅ Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
- ✅ Портативний і дуже легкий
- ✅ Для селфі, групового фотографування або відеозапису
🔹 Характеристики:
- ✅ Матеріал: алюміній
- ✅ Висота у складеному стані:355 мм
- ✅ Кількість секцій ноги:3
- ✅ Висота в розкладеному стані: 1020 мм
- ✅ Тип штативної голівки:360°
- ✅ Рівень: є
- ✅ Максимальний діаметр секції: 17 мм
- ✅ Вага: 450 гр
- ✅ Максимальне навантаження:2,5 кг
🔹 Комплектація:
- ✅ Кріплення для смартфона
- ✅ Чохол для зберігання-Коробка
- ✅ Штатив


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив тринога, Розкладний штатив для фотознімання для фотоапарата та екшн-камери DV-56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴











