
Якісний підлоговий обігрівач для будинку, Портативний домашній тепловентилятор, Економічний обігрівач XG-37
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1c8549x
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Якісний підлоговий обігрівач для будинку, Портативний домашній тепловентилятор, Економічний обігрівач XG-37
✨ Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 2000 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 20 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 1000 Вт.
✨ Обігрівач має захист від перегріву.
- • Вага в упаковці:1 кг
- • Габарити в упаковці (ВхШхГ):27х22х13 см
- • Додаткові характеристики:Режими потужності:1000/2000 Вт, Індикатор роботи, Захист від перегріву
- • Виробник:ViLgrand
- • Гарантія:24 місяці
- • Комплектація:Обігрівач, Інструкція
- • Монтаж:Настільний, Підлоговий
- • Вага:0,86 кг
- • Вигляд нагрівального елемента:Спіральний
- • Площа обслуговування, кв. м:20
- • Призначення:Побутовий
- • Ручка:Є
- • Країна реєстрації бренду:Україна
- • Колір:Бежовий
- • Потужність, Вт:2000
- • Нагрівальний елемент:ТЕН
- • Країна-виробник:Китай
- • Режим роботи:Обігрів, Охолодження


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г г |
| Товар | Хатні нагрівачі для дому ViLgrand VF2017 2000 Вт, Потужний тепловентилятор для квартири XG-37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴






