
Обігрівач для дому SeaBreeze SB-041 2000 Вт, Конвекторний обігрівач підлоговий електричний WZ-60
2 496 ₴
- Немає в наявності
- Код: e9689b4l
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔧 Обігрівач для дому SeaBreeze SB-041 2000 Вт, Конвекторний обігрівач підлоговий електричний WZ-60
💎 Конвектор Sea Breeze SB-041 забезпечуючий оптимальні температури в будь-яких приміщеннях, принесе задоволення любителям тепла та комфорту в прохолодні дні. Компактний пристрій виконаний у стильному дизайнерському виконанні у чорному забарвленні.
💎 Характеристики:
- ⭐ Тип: конвектор
- ⭐ Тип живлення: від мережі
- ⭐ Площа обслуговування: 25 кв.м
- ⭐ Потужність: 2000 Вт
- ⭐ Виробник: Sea Breeze
- ⭐ Колір: чорний
- ⭐ Тип управління: механічне
- ⭐ Тип нагрівального елемента: закритий
- ⭐ Індикатор увімкнення



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елемента | Відкритий спіральний нагрівач |
| Товар | Нагрівач 2000 Вт SeaBreeze, Підлогові електричні конвектори побутові, Конвектор 2 кв WZ-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 496 ₴











