
Плитка двоконфорочна електрична ViLgrand VHP152F 1000 Вт, Електроплита двоконфорочна SX-69
1 061 ₴
- В наявності
- Код: zl4x6hy7241
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Плитка двоконфорочна електрична ViLgrand VHP152F 1000 Вт, Електроплита двоконфорочна SX-69
👉 Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
👉 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
👉 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- ➕ Виробник:ViLgrand
- ➕ Тип:Електрична
- ➕ Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- ➕ Вага в упаковці:2,6 кг
- ➕ Вага:2,3 кг
- ➕ Напруга, В:220
- ➕ Потужність, кВт:2
- ➕ Країна реєстрації бренду:Україна
- ➕ Країна-виробник:Китай
- ➕ Матеріал плитки:Сталь
- ➕ Додаткові характеристики:Чавунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат
- ➕ Тип встановлення:Настільні
- ➕ Сфера використання:Для дому
- ➕ Тип керування:Механічне
- ➕ Колір:Сірий
- ➕ Кількість конфорок:2


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична настільна плита, Потужна настільна плита для дому, Побутова електроплитка SX-69 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴










