
Потужний колбовий пилосос з контейнером ViLgrand, Портативний пилосос для дому для паркету AI-74
4 970 ₴
- Немає в наявності
- Код: 225m16l
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Потужний колбовий пилосос з контейнером ViLgrand, Портативний пилосос для дому для паркету AI-74
✨ Надійність та якість за прийнятною ціною. Регулятор потужності і місткий (4) знімний пилозбірник робить пилосос VILGRAND VVC2247DC ідеальним помічником у боротьбі із забрудненнями підлог, килимових і текстильних поверхонь, а також ефективним для щоденного використання. добиратися до найважчих місць, і насадка для м’яких меблів.
✨ Пристрій оснащений системою «подвійний циклон», призначеною для всмоктування та розподілу як габаритних частинок сміття, так і дрібніших забруднень. Низький рівень шуму, автоматичне відтискання шнура, зручна ручка для перенесення та вертикальний тримач для паркування телескопічної труби забезпечують комфорт у використанні.
✨ Прибирання з побутовим пилососом VILGRAND VVC2247DC буде легким і швидким. Цінуйте ваші сили та час, вибирайте VILGRAND.
✨ Характеристики:
- 🔹 Пилозбірник: контейнерного типу (без мішка)
- 🔹 Прибирання: сухе
- 🔹 Вага: 5
- 🔹 Додаткові насадки: насадка щілинна, комбінована (підлога/килим), насадка для чищення м’яких меблів, текстилю
- 🔹 Рівень шуму: 74
- 🔹 Система “Подвійний циклон”
- 🔹 Матеріал телескопічної труби: хромований
- 🔹 Колір: бордо
- 🔹 Обсяг пилозбірника: 4
- 🔹 Регулювання потужності: на корпусі
- 🔹 Довжина шнура: 5 м
- 🔹 Фільтрування акумуляторного пилососу: HEPA
- 🔹 Габарити (ВхШхГ): 420 x 280 x 240 мм
- 🔹 Тип: циклонний пилосос
- 🔹 Країна виробництва: Китай
- 🔹 Споживана потужність: 2200


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Циклонний пилосос із контейнером для збирання пилу, Пилосос циклонний із регулюванням потужності AI-74 |
- Ціна: 4 970 ₴











