
Міксер для перемішування сипучих сумішей Domotec R6637O 250 W, Стаціонарний ручний міксер для кухні VQ-16
738 ₴
- В наявності
- Код: 8a4r9b81c
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Міксер для перемішування сипучих сумішей Domotec R6637O 250 W, Стаціонарний ручний міксер для кухні VQ-16
👉 Міксер з чашею Domotec R6637O — ідеальний помічник на вашій кухні. Стильна, надійна, практична модель настільного міксера допоможе вам приготувати кулінарні шедеври. Готуйте із задоволенням завдяки функціональному комбайну в елегантному дизайні. Комбайн розташований на підставці та має зручну металеву чашу. Не вибагливий у роботі.
👉 Компактний розмір не займе багато місця на кухні, а стильний дизайн доповнить Вашу кухню. Зручно, що, маючи даний комбайн, Ви отримуєте можливість стати справжнім професійним кулінаром, приготувати тісто як дріжджове так і пісочне, за допомогою спеціальних віночків, також можна збити яйця, пюре та багато іншого.
👉 Функції:
- 🔹 Матеріал насадок: нержавіюча сталь
- 🔹 Потужність: 250 Вт
- 🔹 Тип: міксер
- 🔹 Матеріал корпусу: пластик, нержавіюча сталь
- 🔹 Об’єм чаші: 2 л
- 🔹 Тип управління: механічне
- 🔹 Кількість швидкостей: 7
- 🔹 Матеріал чаші: метал
- 🔹 Кількість насадок: 4 шт
👉 Комплектація:
- 🔹 Насадки для тесту 2 шт
- 🔹 Упаковка
- 🔹 Змішувач
- 🔹 Віночки 2 шт
- 🔹 Кульба


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Ручний пристрій для приготування яєць Domotec R6637O 250 W, Міксери з чашею VQ-16 |
- Ціна: 738 ₴











