
Електромашинка для стрижки VGR V-949, Бездротова машинка для стрижки волосся Тример скронь XY-91
671 ₴
- В наявності
- Код: 8n31as32
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Електромашинка для стрижки VGR V-949, Бездротова машинка для стрижки волосся Тример скронь XY-91
📌 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- ➕ Час використання: 180 хвилин
- ➕ Час заряджання: 1,5 години
- ➕ Метод заряджання: заряджання через USB
- ➕ Світлодіодний цифровий дисплей
- ➕ Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- ➕ Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
- ➕ Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- ➕ Потужність: 5 Вт
- ➕ Рівень водонепроникності: IPX6
- ➕ Метод очищення: повне миття корпусу
📌 Комплектація:
- ➕ Розрахунок
- ➕ Машинка для стрижки
- ➕ Щітка для чищення
- ➕ Олія
- ➕ Насадка + насадка для вух та носа
- ➕ Кабель живлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка-тример для стриження бездротова VGR V-949, Професійна електрична машинка для стриження XY-91 |
| Колір | Синій |
- Ціна: 671 ₴











