
Машина для стрижки в домашніх умовах, Бездротові машинки для стрижки легкі Машинка хороша FK-57
458 ₴
- В наявності
- Код: 762e7q9
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Машина для стрижки в домашніх умовах, Бездротові машинки для стрижки легкі Машинка хороша FK-57
👉 Машинка для стрижки VGR V-055 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
👉 Машинка для стрижки VGR V-055 відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акамулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей. Корпус виготовлений з пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
👉 Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
👉 У комплектації щітка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
👉 Особливості:
- • Вимикач натискного типу для простоти експлуатації.
- • Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- • Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- • Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- • Зелений індикатор заряджання.
- • Двигун із високою швидкістю обертання.
- • Нековзне покриття.
- • Акумуляторний тип.
- • Бреє чітко та чисто.
- • Кілька режимів регулювання межі.
👉 Характеристики:
- • Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- • Час заряджання: 1,5 год
- • Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- • Розмір: 15х4,5х3,5 см
- • Країна виробник: Китай
- • Акумулятор: 500 mAH
- • Час використання: 120 хв
- • Матеріал корпусу: АБС-пластик
- • Потужність: 10 Вт
- • Тип: Машинка для стрижки
- • Виробник: VGR
- • Рівень водонепроникності: IPX 5
- • Метод очищення: миючий
- • Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
👉 Комплектація:
- • Олія
- • Щітка для чищення
- • Кабель для заряджання
- • Упаковка
- • Знімні насадки: 3,6,9,12 мм.
- • Машинка для стрижки волосся


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Профі машинка для стриження волосся VGR V-055, чоловічий тример для окантовки, гарний бездротовий тример FK-57 |
- Ціна: 458 ₴











