
Сімейна машинка для стрижки волосся, Малошумна машинка для стрижки волосся, Хороший бездротовий тример KG-80
917 ₴
- Немає в наявності
- Код: 96969pjy
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔝 Сімейна машинка для стрижки волосся, Малошумна машинка для стрижки волосся, Хороший бездротовий тример KG-80
👉 VGR V-106 – це професійний комплект для догляду за тілом, який пропонує функціональність 6 в 1 та вражає точністю свого леза, виготовленого з високоякісної нержавіючої сталі. Корпус має світлодіодний дисплей, що відображає рівень заряду у відсотках.
👉 Важливими компонентами цього набору “VGR V-106” є:
- ✅ Тример для носа та вух: Допомагає видалити небажане волосся в носі та вухах без болю та незручностей.
- ✅ Бритва: Використовується для швидкого гоління бороди.
- ✅ Цей комплект також включає USB-кабель для заряджання пристрою та масло для змащування лез, що підтримує їх якість та тривалий термін служби. Важливо відмітити. що в наборі є зручна пластикова підставка для всіх аксесуарів.
- ✅ Тример для тіла: Допомагає підстригти небажане волосся на тілі.
- ✅ Дизайнерський тример: Призначений для створення креативних обробок та створення різноманітних візерунків та канавок.
- ✅ Прецизійний триммер: Використовується для точних і спеціальних підстригань, що завершують догляд за вашим виглядом.
- ✅ Машинка для стрижки волосся: Використовується для підстригання як волосся на голові, так і довгої бороди.
👉 Основні характеристики VGR V-106:
- ✅ Самозаточувані ножі: Так
- ✅ Час заряджання: 1,5 години
- ✅ Тип: Машинка, Тример, Бритва
- ✅ Живлення: Від акумулятора
- ✅ Цифровий індикатор рівня заряду
- ✅ Колір: Бронза
- ✅ Модель: V-106
- ✅ 9 насадок різної довжини (на одному з фото показано)
- ✅ Матеріал/покриття лез: Нержавіюча сталь
- ✅ Бренд: VGR
- ✅ Час роботи від акумулятора: 180 хвилин
- ✅ Ємність акумулятора: 1200 мАч
- ✅ Область застосування: Голова, обличчя, борода, брови, вуса, окантовка, візерунки,


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 14 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження з безліччю насадок VGR V-106, Машинка для стриження акумуляторна з насадками KG-80 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴











