
Електродуйка Suntera FHW-101, Мобільний тепловентилятор для будинку, Дуйка обігрівач мініатюрний WD-39
702 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5n76ras1j2
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🏆 Електродуйка Suntera FHW-101, Мобільний тепловентилятор для будинку, Дуйка обігрівач мініатюрний WD-39
🔹 Основні характеристики
- ✅ Електроживлення: 220 – 240 В, 50 Гц
- ✅ Матеріал лопат:пластик
- ✅ Площа обігріву: до 22 кв.м
- ✅ Тип:підлоговий
- ✅ Режим нагрівання: 2
- ✅ Призначення:побутовий
- ✅ Режим вентилятора
- ✅ Колір:білий
- ✅ З терморегулятором
- ✅ Потужність:2000 Вт


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г г |
| Товар | Вітродуйчик для дому, Тепловентилятор для портативного опалення, переносний нагрівач WD-39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴









