
Потужний контейнерний пилосос для прибирання будинку Magio MG-892 900 Вт, Бюджетний пилосос для дому GL-20
4 850 ₴
- В наявності
- Код: k153g1f7
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Потужний контейнерний пилосос для прибирання будинку Magio MG-892 900 Вт, Бюджетний пилосос для дому GL-20
🎯 Пилосос Magio MG-893 забезпечить чистоту та здорову атмосферу в будинку. Потужність 900 Вт забезпечить максимально якісне прибирання. Для зручності прилад має автозмотування шнура. Пилосос Magio MG-893 стане незамінним помічником у наведенні чистоти.
🎯 Характеристики:
- • Система фільтрації: мультиступінчаста
- • Матеріал: пластик
- • Об’єм контейнера для пилу: 2.5 л
- • Тип пилососу: циклонний
- • Тип: пилосос
- • Регулювання потужності: на корпусі
- • Регулювання повітряного потоку: на ручці
- • Потужність всмоктування: 250 Вт
- • Зручне очищення контейнера
- • Колір: синій
- • Парковка: горизонтальна, вертикальна
- • Ручка для зручності перенесення
- • Виробник: Magio
- • Фільтр: НЕРА
- • Потужність: 900 Вт
🎯 Комплектація:
- • Щілева насадка для збирання важкодоступних місць 2-в-1
- • Насадка для м’яких меблів
- • Покращена щітка підлога/килим


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос для паркету Magio, Пилосос циклонного типу з нера фільтром, Пилососи з колбою GL-20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴











