
Чоловічий набір для стрижки волосся бездротовий MAGIO MG-587, Професійна машинка для гоління голови SK-41
1 476 ₴
- В наявності
- Код: 3119j4bk
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔥 Чоловічий набір для стрижки волосся бездротовий MAGIO MG-587, Професійна машинка для гоління голови SK-41
👉 Машинка для стрижки волосся MG-587 дозволяє не тільки економити час, уникаючи черг та візитів до перукаря, але й у будь-який момент коригувати зачіску. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих, хто хоче виглядати бездоганно. Він має стильний дизайн та зручний у використанні. Потужний, але тихий двигун працює ефективно і без вібрацій. Леза з титановим покриттям дозволяють машинці чудово справлятися із завданням.
👉 Ергономічна ручка верстата добре лягає в руку, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, тому кожна стрижка буде безпечною та приємною. Леза можна чистити після використання за допомогою щіточки, що додається. У комплекті до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм відповідно. Легка та компактна, ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить як для дорослих, так і для дітей. У набір також входить щіточка для чищення та олія.
- • Знімні леза для легкого очищення: Так
- • Час безперервної роботи, хв: 210
- • Тип акумулятора: Lithium
- • Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
- • Тихий шум: Так
- • Індикатор батареї: У відсоткахКількість швидкостей: 2
- • Адаптер: Так
- • Корпус: Металевий
- • Час заряду акумулятора, год: 3
- • Можливість роботи під час заряджання: Так
- • Форсунки: 3 мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм
- • Лезо: Титанове
- • Потужність, Вт: 5
- • Обладнання: Насадки (4 шт.), Олія, Щітка, Адаптер


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійний бездротовий тример, Водонепроникний тример для стриження, Підстригальна машинка SK-41 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 1 476 ₴











