
Настільна керамічна електроплита з двома конфорками, Компактна побутова електроплита GJ-38
1 674 ₴
- В наявності
- Код: 591461ywfir
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Настільна керамічна електроплита з двома конфорками, Компактна побутова електроплита GJ-38
🛠️ Плита настільна ViLgrand VHP 162D Black – компактна, проста у використанні, має зручне механічне керування. Електроплита в елегантному дизайні – відмінне рішення як додаткової варильної панелі на дачі або в будинку, так і як окрема електрична плита на невеликій кухні.
🛠️ Достоїнствами даної електроплити є компактний розмір, сучасний ергономічний дизайн, широкий тен, 1000 + 1000, діаметр 145 мм, невелика вага, що робить її дуже мобільною. Корпус електроплити виготовлений із нержавіючої сталі.
🛠️ Купити настільну плиту ViLgrand VHP 162D Gray можна, оформивши замовлення на нашому сайті або за телефоном.
🔧 Характеристики:
- ⭐ Габаритні розміри виробу: 500×310×90 мм.
- ⭐ Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- ⭐ Довжина кабелю живлення: 80
- ⭐ Кількість конфорок: 2
- ⭐ Потужність правої конфорки: 1000.
- ⭐ Номінальна частота: 50–60 Гц
- ⭐ Товщина панелі: 0,4 мм
- ⭐ Потужність конфорки: 1000.
- ⭐ Загальна потужність: 2000
- ⭐ рівнів потужності: 4
- ⭐ Номінальна напруга: 220&240 В
- ⭐ Діаметр конфорок: 145+145 мм
- ⭐ Вага нетто: 2,34


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Настільна електрична плита на 2 дві конфорки Vilgrand, Електроплита настільна дві конфорки GJ-38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 674 ₴









