
Плита електрична настільна компактна Dario, Зручна плита для кухні, Електрична плитка одноконфорочна EB-87
548 ₴
- Немає в наявності
- Код: 95z57rcy2a
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔝 Плита електрична настільна компактна Dario, Зручна плита для кухні, Електрична плитка одноконфорочна EB-87
📌 Настільна плита Dario DHP151S– забезпечує зручність та надійність у використанні. Керування плитою здійснюється за допомогою поворотних перемикачів, що забезпечує простоту та надійність у регулюванні температури та потужності нагріву.
📌 Нагрівальні елементи плити виконані у вигляді тінів, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання поверхні, а також ефективний розподіл тепла по всій плиті. Корпус виготовлений з нержавіючого стилю, що надає йому міцності та довговічності, забезпечуючи безпеку та надійність у використанні.
🔝 Характеристики:
- 🔘 Габаритні розміри виробу: 210х240х75 мм
- 🔘 Загальна потужність: 1500
- 🔘 Діаметр конфорки: 150 мм
- 🔘 Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- 🔘 Вага нетто: 0,77
- 🔘 Номінальна напруга: 220-240 В
- 🔘 Тип: Електрична плита
- 🔘 Довжина кабелю живлення: 80
- 🔘 Товщина панелі: 0,35 мм
- 🔘 Тип нагрівальних елементів: ТЕН
- 🔘 Кількість конфорок: 1
- 🔘 Номінальна частота: 50-60 Гц

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dario |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита кухонна переносна Dario DHP151S 1500 Вт, надійна кухонна плита Портативна електро EB-87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴



