
Потужний надійний пилосос для дому Rainberg, Пилосос для безпечного прибирання дому JV-17
2 913 ₴
- В наявності
- Код: 981y861w
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Потужний надійний пилосос для дому Rainberg, Пилосос для безпечного прибирання дому JV-17
⚡ Пилосос Rainberg 3500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
- 🔘 Потужний двигун
- 🔘 Об’ємний пилозбірник;
- 🔘 HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
- 🔘 Зручний у використанні
- 🔘 Хромована труба
- 🔘 Низький рівень шуму
⚡ Характеристики:
- 🔘 Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- 🔘 Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- 🔘 Індикатор наповнення пилозбірника
- 🔘 Автоматичне змотування шнура
- 🔘 Додаткова насадка
- 🔘 Довжина шнура 3,2 м
- 🔘 Високоефективна маневрена щітка
- 🔘 Потужність двигуна 3500 W
- 🔘 Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- 🔘 Тип щітки / Насадка : Комбі , щілинна насадка
- 🔘 Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- 🔘 Потужність всмоктування 600 Вт.
- 🔘 Ніжний перемикач On / Off: Так
- 🔘 Плавне регулювання потужності на корпусі


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Циклонний потужний пилосос для прибирання, Контейнерний колбовий пилосос циклонного типу JV-17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 913 ₴











