
Пилосос циклонний без мішка для пилу Rainberg RB-652 3700 Вт, Пилосос для квартири без мішка WD-12
2 760 ₴
- В наявності
- Код: 6fqw2p83l3
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Пилосос циклонний без мішка для пилу Rainberg RB-652 3700 Вт, Пилосос для квартири без мішка WD-12
👉 Контейнерний пилосос Rainberg Німеччина циклонного типу.
Пилозбірник великого об’єму достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття та за необхідності вимити його.
👉 Завдяки потужності двигуна 3700W прибирання буде набагато швидше та ефективніше.
👉 Дана модель пилососа без мішка має фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
🔺 Комплектація- ✅ Пилосос контейнерний;
- ✅ Телескопічна трубка та шланг
- ✅ Насадка щілинна;
- ✅ Упаковка
- ✅ Висувна трубка;
- ✅ Інструкція;
- ✅ Насадка-щітка для підлоги та килима;
- ✅ Гнучкий шланг;
- ✅ Індикатор наповнення пилозбірника;
- ✅ Потужність 3700 Вт;
- ✅ Нера-фільтр;
- ✅ Щілева насадка;
- ✅ Живлення від мережі 220V – 50 Гц;
- ✅ Пластикова щітка для підлоги;
- ✅ Пилосос із колбою об’ємом 4 л;
- ✅ Автоматична намотування шнура;
- ✅ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці;
- ✅ Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- ✅ Блискучий корпус та ергономічний дизайн;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Потужний мультициклон пилосос із контейнером Rainberg RB-652 3700 Вт, Пилосос без мішка для зручного прибирання WD-12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴











