
Портативний манікюрний апарат, Фрезер для манікюру педикюру нарощування нігтів, Фрезер для манікюру SN-18
909 ₴
- Немає в наявності
- Код: k32b6i6h51r
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🚀 Портативний манікюрний апарат, Фрезер для манікюру педикюру нарощування нігтів, Фрезер для манікюру SN-18
⚡ Фрезер для манікюру Nail Drill ZS-601 PRO Чорний – ідеально підходить для апаратного манікюру та педикюру, в салоні та вдома.
⚡ Має високу потужність 45 Ватт та швидкість від 5 до 35 тисяч об/хв. Приємна особливість цієї моделі: працює тихо, без вібрації.
⚡ Ручка має систему охолодження, що дозволяє працювати тривалий час із комфортом.
⚡ Має функцію реверсу. Блок виконаний у чорному кольорі, на фронтальній панелі розташовується ручка керування швидкістю, перемикання реверсу та кнопка вкл/викл.
⚡ Nail Drill ZS-601 PRO має запобіжник від перевантажень.
⚡ Напруга: 220-240В, 50Гц
⚡ До комплекту входить:
- 🔸 Зручна ручка-мікродвигун з охолодженням;
- 🔸 Підставка для ручки;
- 🔸 набір з 6 фрез;
- 🔸 блок живлення;
⚡ Коротка інструкція щодо використання даної моделі Фрезера:
- 🔸 При необхідності підключаємо педаль для роботи в ножному режимі.
- 🔸 Підключаємо ручку до блока живлення.
- 🔸 Важливий момент: перемикання в реверс, здійснюємо у вимкненому стані.
- 🔸 Вставляємо фрезу (насадку) в ручку-мікромотор, без неї не вмикаємо.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Фрейзер для догляду за нігтями, Міні фрезер машинку для нігтів Фрезерний верстат манікюру SN-18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴











