
Плита електрична переносна одноконфорочна настільна DOMOTEC, Плита електрична настільна професійна UA-91
569 ₴
- В наявності
- Код: 494voo79rt
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Плита електрична переносна одноконфорочна настільна DOMOTEC, Плита електрична настільна професійна UA-91
💡 Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
💡 Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
💡 У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
💡 Характеристики електроплити:
- ⭐ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ⭐ Діаметр конфорки: 155 мм;
- ⭐ Потужність конфорки: 1500 Вт;
- ⭐ Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- ⭐ Прогумовані ніжки;
- ⭐ Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- ⭐ Компактна, не займе багато місця;
- ⭐ Кількість конфорок: 1;
- ⭐ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- ⭐ Вага: 1.2 кг;
- ⭐ Світлова індикація роботи;
- ⭐ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ⭐ Управління: механічне;
- ⭐ Регульований термостат;
- ⭐ Кількість режимів: 5;
- ⭐ Харчування: 220V;
- ⭐ Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм.
💡 Комплектація:
- ⭐ Електроплита.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита електрична настільна професійна DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Електро плита маленька UA-91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴











