
Потужний пилосос для прибирання будинку Rainberg RB-651 2500Вт 3л, Потужний вертикальний пилосос GV-40
2 454 ₴
- В наявності
- Код: 3a88dh1t6b
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📝 Потужний пилосос для прибирання будинку Rainberg RB-651 2500Вт 3л, Потужний вертикальний пилосос GV-40
💡 Контейнерний пилосос Rainberg RB-651 (2500W)контейнерного типу без мішка для збору пилу. Пилозбірник об’ємом близько 3 літрів легко миється і чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
💡 Завдяки потужності двигуна 2500W прибирання стане простіше і набагато швидше. Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення. Довжина шнура 3,2 метри. Зручна телескопічна труба, потрібні насадки, кнопка змотування шнура
📝 Характеристики:
- ⭐ Потужність всмоктування 500 Вт
- ⭐ Телескопічна трубка із високоякісної нержавіючої сталі
- ⭐ Автоматична намотування шнура
- ⭐ Індикатор наповнення пилозбірника
- ⭐ Пилосос із колбою об’ємом 3 л.
- ⭐ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ⭐ Блискучий корпус та ергономічний дизайн
- ⭐ Зручна ручка для перенесення
- ⭐ Споживана потужність 2500 Вт.
- ⭐ Пластикова щітка для підлоги
- ⭐ Нера-фільтр
- ⭐ Живлення від мережі 220V – 50 Гц
- ⭐ Шнур живлення довжиною 3.2 м
- ⭐ 4-ступінчаста система фільтрації
- ⭐ Щілева насадка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Циклонний потужний пилосос із контейнером для пилу, Безмішкові пилососи з контейнером GV-40 |
| Колір корпусу | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 454 ₴



