
Чоловіча тактична армійська сумка однолямочна, Чоловіча сумка кабура тактична плечова GP-90
483 ₴
- В наявності
- Код: f368lrr5m4
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Чоловіча тактична армійська сумка однолямочна, Чоловіча сумка кабура тактична плечова GP-90
🔹 Тактична сумка-рюкзак через плече із кордури (камуфляж)
🔎 Ключові особливості:
- 🔸 3 основних відділення + потайна кишеня
- 🔸 Надійна блискавка, регульований ремінь до 140 см
- 🔸 Формат: сумка-трансформер — носиться як рюкзак або через плече
- 🔸 Система MOLLE для навісного спорядження
- 🔸 Вентильована спинка, дихаючий матеріал
- 🔸 Задній фіксатор на пояс — для щільного прилягання до тіла
- 🔸 Матеріал: водонепроникна Cordura 900D
🔎 Опис:
🔹 Універсальна тактична сумка з жорстким корпусом і місько-армійським стилем — ідеальний вибір для військових, туристів, мисливців, рибалок і велосипедистів. Завдяки компактності, її зручно носити щодня, навіть підліткам для навчання або активного відпочинку.
🔹 Сумка легко трансформується у рюкзак, зручно фіксується однією лямкою, яка швидко регулюється пряжкою. Багато відділень та кишень дозволяють раціонально організувати простір. Міцна блискавка та водостійкий матеріал Cordura надійно захищають речі за будь-якої погоди.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 8 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Військова сумка всу чоловіча сумка-слінг, Чоловіча кросбоді Практична сумка-месенджер GP-90 |
| Колір | Камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴











