
Пилосос циклонного типу з нера фільтром GOLDBERG, Потужний безмішковий пилосос з контейнером для пилу HK-87
2 718 ₴
- Немає в наявності
- Код: 513941vl
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Пилосос циклонного типу з нера фільтром GOLDBERG, Потужний безмішковий пилосос з контейнером для пилу HK-87
✨ Пилосос GOLDBERG GB-9903 — це потужний вакуумний пилосос циклонного типу, який ефективно справляється з прибиранням завдяки контейнеру для збору пилу об’ємом 3 літри.
⚙️ Переваги:
- 🔸 Висока потужність: 6200 Вт гарантує відмінну всмоктувальну здатність та швидке прибирання.
- 🔸 Циклонна система: Ефективне відділення пилу та бруду, що сприяє тривалому терміну служби фільтрів.
- 🔸 Контейнер на 3 л: Зручний контейнер для збирання пилу, який легко очищується та не потребує заміни мішків.
- 🔸 Компактний дизайн: Зручний та стильний зовнішній вигляд, який впишеться в будь-який інтер’єр.
- 🔸 Універсальність: Підходить для прибирання різних поверхонь, включаючи килими, плитку та паркет.
⚙️ Характеристики:
- 🔸 Потужність: 6200 Вт
- 🔸 Тип: вакуумний пилосос циклонного типу
- 🔸 Об’єм контейнера для пилу: 3 л
- 🔸 Фільтрація: циклонна система


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 6500 Вт |
| Виробник | Goldberg |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Потужні контейнерні пилососи, Компактний циклонний пилосос, звичайний пилосос для дому HK-87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 718 ₴











