
Професійна електрична машинка для стрижки Gemei GM-806, Перукарські машинки професійні SG-92
485 ₴
- В наявності
- Код: z4l7721
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Професійна електрична машинка для стрижки Gemei GM-806, Перукарські машинки професійні SG-92
📌 Машинка для стрижки GEMEI GM-806 – корисне придбання для чоловіка будь-якого віку.
📌 Для її використання не обов’язково мати навички професійного перукаря. Завдяки набору, що складається з чотирьох змінних насадок, можна варіювати довжину стрижки в залежності від необхідності або сезону.
📌 Є плавне регулювання довжини зрізування.
📌 Корпус пристрою зроблений із міцного пластику, на ньому є спеціальне кріплення, за допомогою якого можна підвісити прилад у потрібному місці.
📌 Комплектація:
- ⭐ 4 знімні насадки;
- ⭐ Щітка для чищення;
- ⭐ гребінець ;
- ⭐ Ножиці.
- ⭐ Масло для мастила ;
- ⭐ Машинка для стрижки;
📌 Характеристики:
- ⭐ Розмір: 167 х 44 х 50 мм Вага: 305 г
- ⭐ Вигляд: провідна
- ⭐ Тип: машинка для стрижки
- ⭐ Регулювання довжини: 4 положення.
- ⭐ Титанове лезо
- ⭐ Живлення: від мережі AC 220-240V 50/60Hz
- ⭐ Знімні насадки для регулювання довжини стрижки ;від 1,2 мм (без насадки)


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Машинки для стриження професійні машини Gemei GM-806 Гарні машинки для стриження волосся вдома SG-92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴











