
Тример з регульованою довжиною VGR V-972, Професійна машинка для волосся, Надійна машинка для стрижки VZ-99
773 ₴
- В наявності
- Код: 82841vz
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Тример з регульованою довжиною VGR V-972, Професійна машинка для волосся, Надійна машинка для стрижки VZ-99
🎯 Машинка для стрижки волосся триммер VGR 972 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті 4 насадки Професійний триммер VGR V-972 відрізняється легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці.
🎯 Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи.
🎯 Характеристики:
- ⭐ 4 насадки 1,5 мм, 3 мм, 4 мм, 6 мм
- ⭐ Легко лягає в руку
- ⭐ Час заряджання 2 години
- ⭐ Робота без шнура
- ⭐ Індикатор заряду акумулятора
- ⭐ Час роботи 180 хвилин
- ⭐ Ножи з нержавіючої сталі
- ⭐ Швидка зарядка
- ⭐ Довговічний та високопродуктивний
- ⭐ Мала вага та компактні розміри
🎯 Комплектація:
- ⭐ Фірмова подарункова коробка
- ⭐ USB-кабель
- ⭐ Машинка для стрижки волосся триммер VGR 972
- ⭐ 4 насадки
- ⭐ Масло для змащування ножа


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна окантовна машинка для стриження волосся VGR, Тример із насадками різної довжини VZ-99 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴











