
Блогерское світло RL-900, Накамерне світло для відео, Постійне студійне відеосвітло led лампа IC-39
569 ₴
- В наявності
- Код: 4961vmn1
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📦 Блогерское світло RL-900, Накамерне світло для відео, Постійне студійне відеосвітло led лампа IC-39
👉 Прямокутна світлодіодна лампа RL-900 – це доступне професійне світлодіодне освітлення для фото та відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Дана лампа має 3 режими освітлення. Перевага цієї лампи – високий індекс кольору (більше 95 Ra!), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір.
👉 Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом в умілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким кутом вперед та назад. Наявність пульта дистанційного керування дозволить на відстані регулювати яскравість світла, температуру свічення. У порівнянні з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутна лампа розміром з планшет легко поміститься і в рюкзак оператора, і в невелику сумочку блогера або візажиста.
👉 Характеристики:
- 🔹 Вхід: 100V-240V, 50-60Hz;
- 🔹 різьблення лампи: 1/4;
- 🔹 Найменування: LED;
- 🔹 Довжина кабелю: 190 см;
- 🔹 Розміри лампи: 23х16 см;
- 🔹 Індекс перенесення кольорів: Ra95+;
- 🔹 Кількість діодів: 336 шт;
- 🔹 Потужність: 85 Вт:
- 🔹 Живлення: від мережі (вилка в комплекті);
- 🔹 Колірна температура: 3000-6500 K;
- 🔹 Наявність пульта: Є.
- 🔹 Модель: RL-900;
👉 Комплектація:
- 🔹 Прямокутна LED лампа RL-900 з кабелем від мережі.
- 🔹 Утримувач із 3D головкою для лампи.
- 🔹 Упаковка.
- 🔹 Пульт управління лампою.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 85 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон колірної температури | 3000K-6500K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 23 х 16 х 5 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
| Товар | Накамерне світло для відео RL-900, відеосвітло LED для професійного знімання, Портативне відеосвітло IC-39 |
- Ціна: 569 ₴











