
Портативний штатив для телефону і фотоапарата Tripod, Штатив для софтбокса телефона IK-46
314 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7d4489dsmm
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🏆 Портативний штатив для телефону і фотоапарата Tripod, Штатив для софтбокса телефона IK-46
💎 Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
💎 В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
💎 Характеристики DK-3888:
- ⭐ Тип: Штатив-трипод
- ⭐ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- ⭐ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- ⭐ Кріпильний гвинт: 1/4″
- ⭐ Матеріал: алюміній
- ⭐ Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- ⭐ Кількість секцій: 4 шт.
💎 Особливості та функції:
- ⭐ Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- ⭐ Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- ⭐ Може працювати через Bluetooth.
- ⭐ Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
- ⭐ Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
💎 Габарити та вага
- ⭐ Вага: 420 гр.
- ⭐ Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
- ⭐ Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
- ⭐ Робоча висота: 34,5 – 102 см.
💎 Комплектація
- ⭐ Скоба
- ⭐ Кріплення для смартфонів
- ⭐ Пульт ДК
- ⭐ Упаковка
- ⭐ Штатив




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Штатив для фотоапарата предметного знімання Tripod, Штатив-стійка трипод, Штатив розкладний для фото IK-46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴











