
Міні пила електрична 10 см, Акумуляторна ланцюгова пила для хобі, Легка ланцюгова електропила JD-62
1 308 ₴
- В наявності
- Код: 36wz821
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Міні пила електрична 10 см, Акумуляторна ланцюгова пила для хобі, Легка ланцюгова електропила JD-62
📌 Акумуляторна ланцюгова пилка відмінно підходить для обрізки дерев та чагарників, для рубання та подрібнення садових відходів, а також для невеликого будівництва з дерева.
📌 Потужний двигун
📌 Пила має вбудований електродвигун, що забезпечує високу продуктивність. Завдяки цьому інструмент здатний різати невеликі гілки, квадратні та круглі пиломатеріали.
📌 Пилу потрібно всього 10 секунд, щоб розпиляти колоду діаметром 6 см.
📌 Пильне коло швидко і чисто ріже, що робить інструмент ідеальним для точних різів.
📌 Ергономічна та зручна
📌 Пила володіє зручною ковзною рукояткою, а також ергономічною формою, яка забезпечує високий рівень комфорту при роботі.
📌 Ви завжди зможете стежити за різом завдяки асиметричній конструкції пристрою.
📌 Універсально
📌 Пила ідеально підходить для різання деревини, гілок та очищення дерев і може використовуватися як чоловіками, так і жінками.
📌 Характеристики:
- 🔘 Матеріал: АБС-пластик, нержавіюча сталь
- 🔘 Напруга: 24 В
- 🔘 Тип акумулятора: Літій-іонний
- 🔘 Розміри в упаковці: 23х13, 5см
- 🔘 Ємність акумулятора: 2000 мАч
- 🔘 Матеріал рукоятки: АБС-пластик
- 🔘 Додаткові характеристики: різання: 60 мм
- 🔘 Колір: Чорний
- 🔘 Розміри (ДхШхВ): 34х12х11 см
- 🔘 Живлення: Акумулятор
- 🔘 Вага: 945 г
- 🔘 Вага в упаковці: 1,3 кг
📌 Комплектація:
- 🔘 зарядний пристрій,
- 🔘 Акумулятор, 2шт
- 🔘 ключ для затискання ланцюга – 1 шт.
- 🔘 шина – 1 шт.,
- 🔘 ланцюг – 1 шт. ,


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 100 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 час |
| Довжина пропилу, (мм) | 100 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Електрична пила для розпилювання дерев з акумулятором 10, ланцюгова пила для садових робіт JD-62 |
- Ціна: 1 308 ₴









