
Чоловіча шкіряна сумка, Чоловіча невелика сумка-месенджер, Сумка для міста, Поштова сумка-месенджер HW-77
728 ₴
- В наявності
- Код: 6934jd3
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Чоловіча шкіряна сумка, Чоловіча невелика сумка-месенджер, Сумка для міста, Поштова сумка-месенджер HW-77
👉 Ця шкіряна сумка месенджер – це ідеальний вибір для тих, хто цінує вишуканий стиль та практичність. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри флотар чорного кольору, вона поєднує в собі елегантний дизайн та високу якість матеріалу.
👉 Характеристики:
- 🔸 Розмір (висота 23 см, ширина 22 см, товщина 5 см) ідеально підходить для повсякденного використання.
- 🔸 Якісна металева фурнітура та регульований ремінь забезпечують зручність і довговічність.
- 🔸 Ця сумка месенджер – акуратна та стильна, не об’ємна і чудово прилягає до тіла, не виділяючись. Вона дозволить вам носити необхідні речі зі смаком та комфортом.
- 🔸 Чотири основні кишені на надійних замочках для організації ваших речей.
👉 Не втрачайте можливість підкреслити свій стиль і завжди мати при собі все необхідне. Придбайте цю шкіряну сумку месенджер прямо зараз і насолоджуйтеся якістю та елегантністю в кожній вашій подорожі.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Органайзери сумка барсетка через плече, Чоловіча сумка-барсетка для чоловіка, Наплічний месенджер HW-77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴











