
Провідна потужна машинка для стрижки волосся, Водонепроникний тример для стрижки, Підстригальна машинка HV-35
569 ₴
- В наявності
- Код: 32951fw
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔝 Провідна потужна машинка для стрижки волосся, Водонепроникний тример для стрижки, Підстригальна машинка HV-35
🔹 Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі. Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів. Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
🔹 Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах.
🔹 Характеристики:
- ✅ Виробник: Gemei;
- ✅ Харчування: мережа;
- ✅ Тип управління: повзункове;
- ✅ Тип: машинка для стрижки;
- ✅ Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- ✅ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- ✅ Колір: чорний;
- ✅ Потужність: 9 Вт;
- ✅ Особливості: низький рівень шуму.
- ✅ Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- ✅ Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- ✅ Ширина ножа: 4,5 мм;
- ✅ Модель: GM 811;
- ✅ Тип двигуна: вібраційний;
- ✅ Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
🔹 Комплектація:
- ✅ Щітка для чищення;
- ✅ Машинка для стрижки GM 811;
- ✅ гребінець;
- ✅ Ножиці.
- ✅ 4 насадки;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Електрична машинка для стриження побутова GEMEI, Професійна машинка для гоління голови HV-35 |
- Ціна: 569 ₴



