
Машинка для стрижки волосся бездротова GEMEI, Машинка для стрижки волосся та гоління HB-37
297 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9ri4q891u
- +380 (96) 689-58-38Віктор
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Машинка для стрижки волосся бездротова GEMEI, Машинка для стрижки волосся та гоління HB-37
🎯 Набір для стрижки волосся Gemei GM 6048 – це прилад, який дозволить в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за зачіскою і додатково грамотно доглядати рослинність на обличчі. вусами, бородою. Модель має низький рівень шуму і вібрації, завдяки чому Ви не зазнаєте ніякого дискомфорту під час роботи з триммером. Красивий стильний дизайн набору – чудово підійде на подарунок!
🎯 Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини. За допомогою трьох змінних насадок дозволяє отримати стрижку різної довжини. Встановивши необхідну довжину стрижки за допомогою необхідної насадки і ввімкнувши машину одним легким рухом, можна приступати до роботи. Міняти довжину стрижки максимально просто, як і доглядати машинку. Крім того, у комплекті йде спеціальна олія для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення. Машинка для стрижки волосся Gemei GM6048 оснащена легким та ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
🎯 Працює пристрій від акумулятора. Форма машинки Gemei GM 6048, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням усіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викликає жодних труднощів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Стильна машинка для стриження, Домашні машинки для стриження, Перукарські машинки професійні HB-37 |
- Ціна: 297 ₴











