
Електроплита з двома електричними конфорками Domotec MS-5802 1000 Вт, Компактна настільна плита TA-54
651 ₴
- Немає в наявності
- Код: f88s857
+380 (63) 165-21-56
Максим- +380 (96) 689-58-38Віктор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Електроплита з двома електричними конфорками Domotec MS-5802 1000 Вт, Компактна настільна плита TA-54
💡 Електроплита DOMOTEC MS-5802 підійде для приміщень, в яких немає можливості встановлення повноцінної плити (садовий будиночок, побутівка, орендована квартира). Для економії місця та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Електроплита настільна DOMOTEC MS-5802 легко транспортується в будь-яке місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення і залежить від подачі газу.
💡 Характеристики:
- ✅ Кількість режимів: 5
- ✅ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- ✅ Потужність конфорки: 1000 Вт
- ✅ Світлова індикація роботи кожної конфорки
- ✅ Регульований термостат
- ✅ Управління: механічне
- ✅ Прогумовані ніжки
- ✅ Надійне покриття, зручне для чищення
- ✅ Харчування: 220V
- ✅ Емальоване покриття
- ✅ 2 спіральні нагрівальні елементи
💡 Комплектація:
- ✅ Електропліта DOMOTEC MS-5802
- ✅ Інструкція
- ✅ Коробка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Мініплита для дому Domotec, надійна настільна плита для дому Портативна плита готування TA-54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651 ₴










